W ramach ubezpieczenia zdrowotnego przysługuje Państwu refundacja wyrobów medycznych. Są to na przykład wózki inwalidzkie, ortezy ortopedyczne, materace przeciwodleżynowe, laski, kule, balkoniki i inne.

Wyroby medyczne są refundowane w różnej wysokości na określony czas.

Od 1 stycznia 2020 roku zmianie uległ sposób potwierdzania i weryfikacji zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

Uprawnienia pacjentów do refundacji będą weryfikowane i potwierdzane za pośrednictwem serwisów internetowych i usług informatycznych na etapie wystawiania zlecenia przez osobę uprawniona (np. lekarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta). Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne należy udać się do osoby uprawnionej do wystawienia takiego zlecenia-jest to na przykład lekarz specjalista, lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarka, fizjoterapeuta. Następnie, albo z nadanym samym numerem zlecenia, lub w przypadku braku numeru -z oryginałem zlecenia należy udać się do naszego sklepu celem realizacji.

W naszych salonach spotkają się Państwo z wykwalfikowaną kadrą fizjoterapeutów oraz otrzymają Państwo profesjonalny i fachowy dobór zaopatrzenia.

Serdecznie zapraszamy!


MED-PROGRES - SALONY SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I ORTOPEDYCZNEGO
Oferujemy zaopatrzenie ortopedyczne: ortezy kończyn górnych, ortezy kończyn dolnych, gorsety, pasy lędźwiowe, kołnierze ortopedyczne, poduszki lędźwiowe, poduszki do spania profilowane,
wkładki ortopedyczne, podpiętki, peloty, artykuły przeciwodleżynowe, sprzęt łazienkowo-toaletowy, wózki inwalidzkie, balkoniki, chodziki, kule, laski, piłki rehabilitacyjne i inne